neděle 18. února 2018

MARŤÁSKŮV TÝDEN S KNÍŽKOU 7

Ahoj
Vítám Vás u pravidelného nedělního článku. Jaký byl tento týden? Byl celkem dobrý, i když víkend mohl být trošku lepší. V práci jsem měla odpolední.

V pondělí jsem byla v knihovně vrátit přečtenou knihu. Žádnou knihu jsem si nepůjčila, ale zas tak dobrá nejsem. Mám několik knih z knihovny doma a přes online katalog knihovny jsem si několik knih rezervovala.

Dočtená a právě čtená kniha
Dočetla jsem tuto zajímavou detektivku. Kniha se mi líbila. Knihu jsem měla půjčenou od kolegyně v práci.


Pak jsem přemýšlela, co číst dál. Ještě stále jsem se vzpamatovávala z knihy Dívka na kusy. Po dočtení knih, které mě hodně zasáhnou, mám tak trochu problém se začíst do další knihy. Nakonec jsem si vybrala toto knihu. Mám ji v mé knihovničce už hodně dlouho a tak teď nastal čas si knihu přečíst. Tušila jsem, že bude kniha zajímavá už, když jsem si knihu koupila. Kniha se mi líbí. Příběh Ráchel je velmi zajímavý. Věřím, že v příštím článku už budu psát své dojmy z přečtené knihy.

Ve čtvrtek mě došel balíček z knižního klubu. Knihy mi udělaly obrovskou radost. Při výběru knih jsem se inspirovala u Irenky na Knihánkově. Dvě knihy jsou moje a moc se těším až si je přečtu.A jedna je pro mou kamarádku Zlatku. Knihu jí předám až se setkáme v cukrárně, i s jejími dětmi. Těším se.


Ráda bych Vám doporučila dvě videa. Obě jsou plné inspirace. Jedno knižní a druhé zdravý životní způsob života.

Na obě videa doporučuji kouknout. V prvním jsem se inspirovala knihami a v druhém jsem se motivovala jak jíst zdravěji. Zatím se moc nedaří. Jsem v jídle neukázněná. Určitě, ale chci víc jíst zdravě.

Dnes jsem si udělala tuto mňamku. Toustíky na sladko.

Začala jsem víc na tabletu používat aplikaci Wooky čtečka. Zatím si tam stahuji a čtu ukázky knih. Je to fajn. Jen počet knih, které bych si chtěla přečíst roste. Po přečtení ukázek mě spousta knih láká přečíst si je celé. V pondělí jsem si jednu eknihu koupila. Inspirace opět na Knihánkově. Jsem víc na papírové knihy, ale ekniha mě také začínají bavit. Co Vy. Kniha nebo ekniha. Používáte čtečku?


Už se těším až si knihu přečtu. Ukázka se mi líbila.

Včera jsem se večer vykoupala a umyla si hlavu a nějak mi zalehlo ucho. Tak mi pak nebylo moc dobře. Docela se mi motala i hlava. Možná to tím nebylo, ale bylo mi všelijak. Dnes už je to naštěstí lepší.

Přeji pohodový večer a úspěšný příští týden. Já jdu do vany a do postele. Mám ranní, tak budu brzo vstávat.

Žádné komentáře:

Okomentovat