neděle 20. října 2019

Láska a sýr v Paříži - Victoria Brownleeová

Láska a sýr v Paříži - Victoria Brownleeová

Další krásný příběh z edice 7lásky. Příběh o lásce, spoustě sýrů a hledání sebe sama. Kniha Láska a sýr v Paříži by vám neměla uniknout. 


Název: Láska a sýr v Paříži 
Autor: Victoria Brownleeová 
Nakladatel: Metafora
Počet stran: 332
Rok vydání: 2019 

Recenze
Ella se chystá na večeři s přítelem Paulem do oblíbené restaurace. Ella předpokládá, že Paul ji při večeři požádá o ruku. Zprávy, které se Ella dozví jsou jiné a vztah s Paulem se zhroutí. Ella se rozhodne, že na čas odjede. Rozhodně se, že na rok opustí Austrálii a odjede do Francie. Chce žít v Paříži a ochutnávat sýry. A už je v Paříži a francouzsky neumí ani slovo. Přesto si najde oblíbený obchod se sýry a hodného pana Sýraře. V příběhu se také objeví dva muži. Kterému Ella dá přednost? A tím začíná její nový dobrodružnější život plný sýra. Více se dozvíte, když si knihu přečtete.

Kniha se mi velmi líbila, četla se velmi dobře. Ellu jsem si oblíbila, držela jsem jí palečky. Při čtení jsem se dozvěděla spoustu nových informací o francouzských sýrech. Při čtení budete mít velkou chuť na nějaký dobrý sýr. Doporučuji si něco dobrého ke čtení připravit. Já už se těším na další knihu edice 7lásky. 

Moje hodnocení: 100%

Za poskytnutí recenzního výtisku děkuji Nakladatelství Metafora

Žádné komentáře:

Okomentovat